The Africa Kingdom Business Forum

Як PM-у проходити співбесіди, питання на технічній співбесіді

Писати можна — але не на співбесіді, і не в рамках тестового завдання. А якщо справді є на це «час та натхнення», якщо ти любиш і вмієш писати якісні дженерік велосипеди, ну й бачиш в цьому якусь практичну потребу (наприклад, застосувати на реальному проекті). А для того, щоб перевірити, як людина оцінює свої завдання і наскільки реально вміє розподілити робочий час, в Innovecs можуть задати ситуативне завдання. Наприклад, є абстрактна веб-сторінка, кандидату потрібно її розбити на завдання, визначити, що за чим робити, скільки часу займе кожне окреме підзавдання і все разом. Ми ставимо це питання вже досвідченим кандидатам, — каже Павло Харченко, консультант з рекрутингу GlobalLogic. — Єдиної вірної відповіді на це питання, як і на всі подібні, природно, не існує.

Проте побачила, що представники компанії хоч і здивовано посміхнулися, та все ж почали мило знайомитися. У підсумку кандидат їм дуже сподобався — і своїми технічними знаннями, і навіть soft skills. Зрештою він отримав та прийняв оффер і тепер працює у цій компанії.

питання на співбесіді програміст

З десктопного софта на Java знаю тільки різні IDE. Мені при прочитанні статті здалося, що всі питання, відповіді на які я знаю, нормальні, а ті питання, відповіді на які я не знаю, це привід покращити свої знання. Пропонуємо список технічних запитань, які, ймовірно, вам поставлять на співбесідах з C++. Питання надали фахівці, що проводять технічні інтерв’ю з цієї мови. Врахуйте, що є широкий спектр спеціалізацій, а тому обирайте свій напрям і готуйтесь. Олександр наголошує, що зараз велика конкуренція за вхід в IT.

Однак може бути така ситуація, що до вас через головну сторінку сайту ніхто не приходить. Особливу увагу приділіть git, github, bitbusket, тому що з цим ви будете дуже часто стикатися. Для початку потрібно ознайомитися хоча б поверхово. Якщо в деяких пунктах ви не впевнені, краще їх не вказувати. Намагайтеся зробити так, щоб перевірка зайняла 2–3 хвилини, після яких людина розуміє все, що ви хотіли сказати.

Зеленський на Мюнхенській конференції розповів про Давида і Голіафа (ВІДЕО) | Новини Львова

По завершенню у вас запитають, чи маєте ви питання. Олександр вважає, що англійська мова для програміста на співбесіді — це приблизно 40% успіху. «Чим вище рівень потрібного спеціаліста, тим більше питань і тим вони предметніші», — пояснив Вадим Гаркуша. Мета цього питання — прояснити мотивацію фахівця, його бажання і готовність розвиватися в обраній професії.

Але це вже досвід, і його ви можете внести в резюме як першу роботу. Не важливо, ви тільки закінчили інститут або вже маєте досвід роботи в іншій сфері. Також не важливо, яка мова програмування ви вибрали, вивчали всі самі або пройшли курси. Зараз ви перебуваєте на стадії пошуку своєї першої роботи. І тут виникає типова проблема — жоден роботодавець не хоче новачків без досвіду. Взяти джуна — значить навчати його за свій рахунок.

питання на співбесіді програміст

Зв’язковий список — ніщо інше, як список вузлів, кожен з яких містить власне дані та посилання на наступний вузол. Більша половина питань, ніяким чином не характеризує кандидата як програміста і ніяк не підкаже вам чи може він/вона виконувати поставлені задачі і Вакансії компанії WizardsDev як взагалі буде писати код. Можна звісно і його використовують, наприклад для розробки на юніті. Але якщо глянути на такі двигуни як Unreal Engine чи CryEngine — там плюси ібо треба максимальний перфоманс мабуть. Хоча наче той же minecraft написаний на джаві.

Чат-бот пройшов тестування на програміста в Google із зарплатою $183 000 на рік

Залишається дізнатися, як же пройти всі кола співбесід, складаючи на роботодавця виключно позитивне враження. Журналісти в видання PCMag запитали у ChatGPT, чи подужав би він замінити людину на такій посаді. Дивно, але нейромережа виявилася самокритичною.

Тож ця історія про ідеальний cultural fit (відповідність корпоративній культурі компанії — прим. ред.). Імовірність отримати цю інформацію під час перевірки на детекторі брехні – 94%! Крім того, практика застосування поліграфа на фірмі змусить співробітника зважувати дії на ризик. Від нього вимагається і знання виробничого процесу, для якого написана програма, стандартних і екстремальних ситуацій, які можуть виникнути при її роботі. Беручи на посаду тестувальника, крім усього іншого, слід звернути увагу на наявність таких якостей характеру, як відповідальність, скрупульозність, посидючість.

Комп’ютерна Академія IT Step – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. Знати, що перше називається «динамічним», а друге «статичним» поліморфізмом, і, головне, чому, буде корисно не тільки задротам. Бо це напряму стосується розуміння програмістом того, де і за що він «платить» перформансом у рантаймі. «Не бійтеся, питайте, робіть висновки, вчіть англійську, поліпшуйте рівень своїх знань і у вас будуть лише успішні співбесіди».

Проект с нуля за три часа

ШІ відповів, що не може повністю замінити інженерів-програмістів. На його думку, для вирішення певних завдань йому бракує творчого підходу, та навичок критичного мислення. До того ж ChatGPT зізнався, що може ефективно працювати лише під контролем та керівництвом людини.

питання на співбесіді програміст

Потрібно вирішувати реальні завдання та вивчати закономірності, що трапляються. Головне — розроблення нових алгоритмів, а не запам’ятовування наявних завдань. Якщо у вас немає доступу до продукту, тоді просто шукайте максимально схожий продукт і намагайтеся розібратися з цим завданням у ньому. Такі рішення не повинні займати у вас дуже багато часу. Бажано вмістити тестове в п’ять хвилин читання роботодавця.

Питання 7: Чи є Лі PHP Мовою програмування ООП?

Необхідно лише написати програму, яка допоможе її розв’язати. І таких завдань на мислення може бути декілька. Для вас, як розробника, це повинен бути стандарт. Легко можна зробити семантичний HTML блок, а не просто div всередині div.

  • Чи пам’ятаєте ви свою першу відмову після інтерв’ю?
  • Напишіть клас для логування, який міг би логувати до консолі або файлу.
  • Можемо проговорити це усно, письмово, але, бажано, розпитати роботодавця про всі деталі, які він, швидше за все, від вас приховав.
  • А для того, щоб перевірити, як людина оцінює свої завдання і наскільки реально вміє розподілити робочий час, в Innovecs можуть задати ситуативне завдання.

Навіть якщо у компанії вакансія офіційно не відкрита, можна спробувати щастя і написати їм безпосередньо. Важливо — не просто відправити резюме на пошту, яку ви знайшли на сайті. Добре вивчіть інформацію про компанію, які проекти у них є, з якими технологіями працюють. Після цього опишіть, чому ви хочете саме до них. Дайте зрозуміти, що ви дійсно зацікавлені в ній. Якщо навіть вам дадуть відповідь відмовою, але можуть звернути увагу, і коли вакансія з’явиться, у вас вже буде більше шансів потрапити в штат.

Освіта для дорослих

Після того, як ви відправили резюме, воно, як правило, потрапляє до рекрутера або асистента, які його обробляють. Часом у хід ідуть каверзні питання, які допомагають виявити, чи дійсно кандидат компетентний у технологіях, які необхідні на конкретну позицію. Чи пам’ятаєте ви свою першу відмову після інтерв’ю? Рекрутер оцінює, як кандидат сприймає критику, як ставиться до невдач.

Навигация по записям

Звичайно, роботодавець буде чекати від вас повної віддачі, можливо вам доведеться засиджуватися на робочому місці допізна. Проте йому навряд чи потрібні мученики, які живуть в офісі цілодобово. Певні вирішальні факти не з’ясовуються на співбесідах, https://wizardsdev.com/ проявляються не відразу і руйнують бізнес. При підборі фахівців цього профілю менеджеру з кадрів слід враховувати специфіку професії і не звертати особливої ​​уваги на зовнішній вигляд, зв’язність викладу або манеру поведінки.

Найяскравіше на інтерв’ю повинні виявлятися ваш досвід і навички. Що ви будете робити, якщо у вас залишилася одне завдання (немає завдань)? Тут інтерв’юер хоче з’ясувати, чи візьме людина собі додаткову роботу, зізнається, що у нього багато вільного часу або займеться самонавчанням. Також по підбору персоналу – у аутстафінгових контор є велика проблема.